Wyzwanie

Głównym problemem NG Bailey w obliczu było bardzo słaba obsługa klienta od ich operatora sieci komórkowej. Nie mieli dobrych relacji z account managerem, co oznaczało, że zespół ICT w NG Bailey nie miał widoczności wskaźnika awarii urządzenia, co oznacza, że niektórzy pracownicy zostali odłączeni. Powierzono im również ogromne obciążenie związane z inscenizacją i konfigurowaniem urządzeń przed wdrożeniem. NG Bailey mieli trudności z zarządzaniem własnym majątkiem i potrzebowali firmy zarządzającej urządzeniami mobilnymi

Nasze rozwiązanie

Symec odbył kilka spotkań, aby zrozumieć istniejącą działalność NG Bailey, majątek i wyzwania, przed którymi stoi. Po okresie konsultacji, w którym Symec ściśle współpracował z zespołem ICT NG Bailey, rozważając szereg opcji, zaproponowane rozwiązanie zostało zaproponowane w porozumieniu z NG Bailey. Bezpłatne były również naprawy próbne. Symec i NG Bailey zdecydowały, że szereg telefonów i tabletów Samsung najlepiej spełnia ich wymagania biznesowe. Symec dostarczył cały sprzęt i zajmował się inscenizacją i konfiguracją urządzeń przed wdrożeniem. Cały sprzęt jest objęty pełną kompleksową umową naprawy, w tym następnego dnia usługą wymiany z zapasami buforowymi przechowywanymi centralnie w Bristolu, zapewniając przestoje dowolnego urządzenia do absolutnego minimum. Ponadto stworzyliśmy NG Bailey z unikalnym logiem do naszego internetowego portalu obsługi klienta, dzięki czemu naprawy i zamówienia mogą być łatwo śledzone.

Wynik

Dzięki rozwiązaniu Symec, NG Bailey ma teraz pełną widoczność swoich aktywów, wskaźników niepowodzeń i zamówień, co z kolei zmniejsza obciążenie zespołu ICT. Nasze elastyczne podejście oznacza, że dajemy naszym klientom dokładną obsługę i wsparcie, których potrzebują. Symec pozwolił na płynne przejście ng Bailey’s zarządzania nieruchomościami przy minimalnych zakłóceń.