Utworzenie firmy

Firma została założona przez Paula Goldena i Phila Bruce'a, aby dostarczać odnowioną technologię klientom korporacyjnym, pozwalając im przedłużyć żywotność ich zasobów technologicznych.

2009

Wdrożono pierwszą poważną instalację infrastruktury

Wykorzystując nasze dogłębne zrozumienie technologii i potrzeb naszych klientów, udało nam się z sukcesem wygrać nasz pierwszy duży projekt oznaczający odejście od biznesu skoncentrowanego na naprawach w pełnoprawnego integratora rozwiązań.

2012

Załóż centrum napraw w Wielkiej Brytanii

Ciągły rozwój naszej działalności naprawczej wymagał większej liczby osób i przestrzeni, co doprowadziło do otwarcia naszego pierwszego dedykowanego zakładu w południowym Bristolu.

2012

Otwarte centrum napraw i serwisu w UE

Otwarcie naszego centrum serwisowego w UE oznaczało ogromną inwestycję w umiejętności i infrastrukturę, która pozwoliła nam szybko rozwinąć naszą działalność naprawczą i projektową.

2016

Otwarcie nowej siedziby, aby pomieścić powiększający się zespół

Symec szybko stał się jednym z wiodących brytyjskich dostawców urządzeń mobilnych, łączności i usług zarządzanych. Aby umożliwić dalszy rozwój, otworzyliśmy naszą nowoczesną siedzibę główną w Emersons Green Bristol.2017

Uruchomiono centrum Symec

SYMEC HUB to nasza platforma zarządzania zawierająca szereg pulpitów nawigacyjnych opartych na danych, dostarczających cennych informacji na temat całej infrastruktury technologii mobilnych.
Analizując w czasie rzeczywistym informacje o urządzeniach, serwisach i naprawach, danych dotyczących łączności i zarządzaniu drukowaniem, możesz podejmować mądrzejsze, szybsze decyzje oparte na danych. Symec Hub został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić przejrzysty obraz floty Twoich urządzeń, dając Ci narzędzia do wyeliminowania zgadywania z zarządzania urządzeniami - wydłużając czas pracy i zmniejszając koszty.

2018

Zawiązanie partnerstwa Symec Technologies

Partnerstwo z firmą Symec w dziedzinie technologii połączyło czołowe talenty w naszej branży w jednym wyjątkowym celu, który stawia naszych klientów w centrum wszystkiego, co robimy, ponieważ dla nas jest to kwestia osobista.

2021