Laboratorium szyfrowania

Wnosi inteligencję do Twojej firmy

CipherLab zapewnia produkty do automatycznej identyfikacji i przechwytywania / zbierania danych (AIDC) w komputerach mobilnych i skanerach kodów kreskowych.

Komputery mobilne

CipherLab opracowała mobilne rozwiązania komputerowe, aby ludzie mogli się poruszać i byli wolni od niepotrzebnych zadań, dzięki dokładnemu gromadzeniu danych w logistyce, transporcie, magazynowaniu, rozliczaniu tras, bezpośredniej dostawie do sklepów, usługach terenowych i sprzedaży.

Skanery kodów kreskowych

Skanery CipherLab są wszechstronne, zwinne i niedrogie, zapewniając długotrwałą wartość. Mogą przechwytywać dane od zwykłych i długich kodów kreskowych, kodów kreskowych o dużej gęstości, po słabo wydrukowane kody kreskowe z możliwością wyboru urządzenia do obrazowania liniowego, obrazowania 2D lub lasera. Wraz z bezprzewodowymi i przewodowymi aplikacjami Bluetooth® skanery CipherLab pomagają wydajniej prowadzić działalność dzięki ulepszonym operacjom.

Czytniki RFID

RFID (identyfikacja radiowa) to zautomatyzowana technologia przechwytywania danych, która jest rozwijającym się rozwiązaniem w magazynach, centrach dystrybucji i handlu detalicznym, ponieważ umożliwia użytkownikom identyfikację wielu artykułów jednocześnie bez widoczności. Wdrożenie systemu RFID i ręcznego czytnika może zatem skutecznie skrócić czas przetwarzania i zapewnić wysoką wydajność w różnych zastosowaniach, takich jak zarządzanie zasobami i znakowanie na poziomie pozycji.

Oprogramowania

Oprogramowanie CipherLab Application Development dostosowuje nasze urządzenia do przepływów pracy i umożliwia szybkie wdrożenie w procesach internetowych. Emulatory terminali umożliwiają natychmiastowe wdrożenie w procesach opartych na komputerach mainframe. Narzędzia programistyczne obejmują funkcje krytyczne i cenne biblioteki używane w rozwiązaniach AIDC. A narzędzia do zarządzania urządzeniami umożliwiają personelowi IT wydajną konserwację i zarządzanie flotą komputerów przenośnych CipherLab. Ponadto oprogramowanie Scanner umożliwia szybką i łatwą konfigurację.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jakie korzyści może przynieść partnerstwo firm Symec i CIPHERLAB.