Samsung

Technologia, która zmienia Twój biznes

Nigdy nie było bardziej krytycznego czasu, aby wyposażyć swoje zespoły w odpowiednie narzędzia do pracy zdalnej. Samsung Enterprise Edition oferuje kompletny pakiet urządzeń i usług zaprojektowanych, aby pomóc Twojej firmie działać z pełną swobodą, elastycznością i bezpieczeństwem.

Wytrzymałe urządzenia Firmy Samsung są przeznaczone dla osób, które budują nasze domy, patrolują nasze ulice i realizują te kluczowe dostawy.
Oznacza to, że muszą zrobić więcej. Muszą być łatwe w użyciu, a jednocześnie są w stanie wytrzymać wszystko, czego potrzeba, aby wykonać zadanie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Samsung.

Galaxy Enterprise Edition

Najlepsze rozwiązania firmy Samsung. Pakowane dla Twojej firmy.

Unikalny dla firmy Samsung zintegrowany pakiet technologii i usług mobilnych zaprojektowany, aby znacznie ułatwić ochronę i zarządzanie flotą urządzeń mobilnych.
Telefony komórkowe są bardziej niż kiedykolwiek krytyczne dla produktywności, ale rosnące zagrożenia bezpieczeństwa sprawiają, że zarządzanie i konserwacja dużej floty urządzeń mobilnych jest wyzwaniem dla zespołów IT.
Galaxy Enterprise Edition to kompletny pakiet technologii i usług mobilnych, który zapewnia więcej – większy wybór, większą kontrolę i lepszą ochronę.

Wytrzymały zakres

Stworzony na nowy sposób
sprawa jest skończona.

Niezależnie od tego, czy jesteś przyzwyczajony do wytrzymałych urządzeń, czy do tej pory kierowałeś się czysto, nadszedł czas, aby doświadczyć nowej ery mobilności biznesowej. Wytrzymałe urządzenia Samsung łączą funkcjonalność, moc i cenę, których oczekujesz od urządzeń konsumenckich, z trwałością i bezpieczeństwem, których potrzebujesz od wytrzymałych telefonów.
Produktywność może gwałtownie wzrosnąć dzięki oszczędnościom wydajności, jakie te urządzenia mogą zapewnić, niezależnie od tego, czy oznacza to zapewnienie pracownikom bezpośredniego dostępu do potrzebnych im informacji, przyspieszenie podejmowania decyzji poprzez lepszą komunikację, czy też zminimalizowanie liczby ręcznych zadań, które muszą wykonać.

Samsung Knox

Więcej niż standardowe zabezpieczenia

Ułatwianie mobilności siły roboczej w całej organizacji jest trudnym obszarem, którym muszą zarządzać zespoły IT.
Samsung Knox to pojedyncza platforma, która chroni dane na urządzeniach mobilnych w całej firmie. Jest wielowarstwowy, z wbudowaną ochroną na każdym poziomie, od chipa po aplikację. Jest łatwy we wdrożeniu i zarządzaniu, został zaprojektowany tak, aby umożliwić ludziom pracę tak, jak chcą. Jest wbudowany zarówno w sprzęt, jak i oprogramowanie i przeprowadza wiele testów, aby upewnić się, że urządzenie działa tak, jak powinno. Monitorowanie i ochrona w czasie rzeczywistym praktycznie uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do danych telefonu.

Mobilności

Zarządzalne rozwiązania do pracy zdalnej

COVID-19 stwarza bezprecedensowe wyzwania dla wszelkiego rodzaju firm. Ponieważ rządy na całym świecie proszą nas o pozostanie w domu, aby zachować bezpieczeństwo, liczba osób pracujących zdalnie wzrosła wykładniczo. I chociaż w przeszłości mogło to nie być priorytetem, praca zdalna jest obecnie czymś, co wiele organizacji szybko przyjmuje. Samsung pomaga firmom i ludziom dostosować się do tego nowego sposobu pracy z wykorzystaniem technologii mobilnej i zapewnia im dostęp do ważnych usług i aplikacji biznesowych.