Different colours of the phone

Seria Galaxy A – A32 5G | A52 5G

Seria Galaxy A przynosi niesamowite dla wszystkich. Od najnowszych wciągających ekranów, po epicką technologię aparatów i baterie, które pozwalają ci zasilać przez najpełniejsze dni. A dzięki eksperckim wzornictwu oraz gamie eleganckich kolorów i faktur znajdziesz idealną Galaxy A pasującą do Twojego stylu.

Ciesz się niezapomnianymi wrażeniami wizualnymi dzięki Galaxy A Series. Duże ekrany, bogate kolory i nieprzerwane wyświetlacze Infinity to w pełni zanurzony w grach i transmisjach strumieniowych, gdziekolwiek jesteś. A jeśli lubisz robić zdjęcia i uchwycić chwilę, seria Galaxy A również Cię tam obejmuje. Rób oszałamiające zdjęcia jednym dotknięciem, dzięki wielu kamerom i kątom. Dodatkowo, dzięki łatwym w użyciu kontrolom obrazu, możesz sprawić, że każde zdjęcie będzie godne Insta za pomocą zaledwie kilku dotknięć . Cała ta niesamowita technologia wymaga baterii, aby pasowała – dlatego zapakowaliśmy długotrwałą baterię i możliwość szybkiego ładowania, abyś mógł zasilić wszystko, co rzuca na ciebie dzień.

Bezpieczeństwo na poziomie obronnym. Chroń to, co jest dla Ciebie ważne.

Wbudowany w sprzęt i oprogramowanie telefonu od samego początku samsung knox chroni telefon od chwili włączenia. Oferując wielowarstwowe zabezpieczenia, chroni najbardziej poufne informacje przed złośliwym oprogramowaniem i złośliwymi zagrożeniami.

Infographic for security

Niezależnie od tego, czy jest to mała firma, czy przedsiębiorstwo, Symec we współpracy z firmą Samsung sprawia, że urządzenia są łatwe we wdrażaniu, obsłudze i obsłudze.

Wybierz poziom trwałości, rozmiar wyświetlacza, współczynnik kształtu, system operacyjny, moc obliczeniową i akcesoria. Dowiedz się, jak Symec może ci pomóc w wymaganiach.

Poproś o oddzwonienie