Technologia zrewolucjonizowała sposób, w jaki pracujemy. Nadal rozwija się nieustannie, a wraz z konkurencją na rynku zaowocowało podnieść oczekiwania klientów.

Zewnętrzne czynniki nieprzewidywalne zwiększyły niepewność. Firmy są pod stałą presją, aby nadążyć, aby przetrwać. Wiemy, że wybór odpowiedniego rozwiązania w zakresie technologii mobilnych i zapewnienie zwrotu z inwestycji jest jednym z głównych celów dla właścicieli firm. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w identyfikowaniu trendów i dostarczaniu sprzętu, oprogramowania biznesowego i rozwiązań łączności do różnych branż.

Znajdź najbardziej odpowiednie rozwiązania dla swojej branży

Utrzymuj efektywne doświadczenie we wszystkich kanałach – online, w sklepie i podczas dostawy.

Dowiedz się więcej>

Pomożemy Ci usprawnić złożone łańcuchy dostaw, zmniejszyć liczbę błędów, zwiększyć przejrzystość zasobów i danych oraz zmierzyć wydajność.

Dowiedz się więcej>

Pomóż poprawić widoczność lokalizacji kierowcy, bezpieczeństwa pracowników i ogólnej wydajności.

Dowiedz się więcej>

Nasze rozwiązania zapewniają skuteczne przydzielanie, wysyłanie i planowanie zleceń pracy, nawigację, widoczność techników i komunikację z klientami.

Dowiedz się więcej>

Wyposaż swoją działalność w możliwości płatności mobilnych i zamawiania, śledzenia bezpieczeństwa żywności, zarządzania zapasami i technologii komunikacji z personelem, aby zapewnić doskonałą, spersonalizowaną obsługę

Magazynowania

Niezależnie od tego, czy odpowiadasz za magazyn produkcyjny, centrum dystrybucji, czy też zarządzasz zapasami na zapleczu handlowym, dobre połączenie i stały wgląd we wszystkie zasoby, osoby i procesy mają kluczowe znaczenie.

Zapewnij opiekę zorientowaną na pacjenta dzięki specjalnie opracowanej technologii opieki zdrowotnej. Zapewnienie właściwemu pacjentowi właściwej opieki we właściwym czasie ma kluczowe znaczenie.

Edukacja

Szkoły, uczelnie i uniwersytety mogą używać zakodowanych w RFID tagów identyfikacyjnych do identyfikacji uczniów i utrzymywania w odpowiednim czasie świadomości ich ruchów.
„Nie potrafię wyrazić słowami, jak dobry jest Symec, nie tylko ze wsparciem, które jest udzielane, ale ze wszystkimi proaktywna praca, która została wykonana w tak krótkim czasie, wszyscy jesteśmy pod wrażeniem z całym zespołem Symec i doceniamy, że jest to cały zespół. Dziękuję"
Kierownik ds. zakupów kontraktowych IT​
Wiodąca firma zajmująca się utrzymaniem mieszkań socjalnych

Usługi Symec wykraczają poza dokładniejsze, terminowe dostawy. Nasze narzędzia pomagają firmom w bardziej proaktywnym podejściu do ich działalności, umożliwiając im planowanie konserwacji przed pojawieniem się jakichkolwiek problemów i poprawę bezpieczeństwa kierowców poprzez zapewnienie, że przestrzegają zasad i przepisów. Skontaktuj się z Symec już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak odpowiednie narzędzia technologiczne mogą pomóc Ci usprawnić procesy transportowe i logistyczne

Rozwiązania Symec dla handlu detalicznego

Jednym z największych wyzwań dla każdego sprzedawcy detalicznego jest utrzymanie efektywnego doświadczenia we wszystkich kanałach, ponieważ granice między sklepem a internetem stają się coraz bardziej zamazane. W tym wielokanałowym środowisku sprzedawcy detaliczni muszą dostosować swoją działalność do tych zmieniających się oczekiwań. Skontaktuj się z Symec już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze narzędzia i usługi mogą pomóc Ci zapewnić wyjątkowe wrażenia klientów we wszystkich kanałach.

Rozwiązania Symec dla produkcji i magazynowania

Sektor wytwórczy szybko się zmienia. Rozwój automatyzacji stwarza wiele nowych wyzwań dla firm, a lepsze przepływy pracy i rozwiązania do zarządzania będą niezbędne w radzeniu sobie z coraz bardziej złożonym środowiskiem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Symec może dostarczać indywidualne rozwiązania produkcyjne, aby pomóc firmom zarządzać automatyzacją i pozostawać na bieżąco z ich działalnością.

Rozwiązania Symec dla usług terenowych

Inżynierowie terenowi są istotną częścią działalności wielu firm, ale aby odnieść sukces, wymagają stałej łączności z resztą firmy. W miarę jak coraz więcej organizacji przyjmuje podejście oparte na urządzeniach mobilnych, rozwiązania, z których korzystają ci pracownicy, będą musiały zapewnić pełną widoczność, niezawodność i wydajność w trudnych warunkach, aby wspierać działalność.

Jesteśmy rozwiązującymi problemy.

Jaki problem możemy rozwiązać dla Ciebie?