Podczas tego seminarium internetowego omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o wytrzymałej gamie urządzeń firmy Samsung, wdrażając urządzenia przy użyciu out-of-the-box rejestracji EMM i bieżącej pomocy po wdrożeniu.

O seminarium internetowym

Gdy firmy chcą wybrać urządzenia mobilne, mają do dyspozycji szeroką gamę opcji.
Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy wdrażasz urządzenia mobilne, czy chcesz uaktualnić istniejące urządzenia, gdy zbliżają się do końca ich życia, podjęte decyzje będą miały wpływ na wiele lat. Posiadanie eksperta, który może zaoferować dostosowane porady, pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Dokonanie właściwego wyboru usprawnia procesy, obniża koszty, minimalizuje przestoje i zapewnia pracownikom najlepsze narzędzia do pracy.

Głośniki

Głośnik

Barry Hall

Specjalista Knox, Samsung

Od 18 lat Barry pomaga klientom mobilizować pracowników i pozwala klientom na zmianę sposobu pracy ich pracowników. Brał udział w wielu udanych projektach w sektorze publicznym i prywatnym oraz specjalizuje się w mobilnych rozwiązaniach roboczych. Barry jest pasjonatem dostarczania rozwiązań, które wywąkają realną i namacalną różnicę w życiu ludzi.

Głośnik

Darren Humphrey

Uk Channel Manager - Telefon komórkowy, tablet i komputer, Samsung

Po ponad 20 latach pracy w oddziałach B2B 3 największych światowych marek,
Darren stał się zaufanym i doświadczonym doradcą. Jest ekspertem w dziedzinie rozwiązań mobilnych, tabletów i komputerów.
Darren jest pasjonatem współpracy z klientami z wielu branż i segmentów rynku pionowego w celu tworzenia mobilnych rozwiązań biznesowych i pomagania im w skalowaniu i dostosowywaniu się do szybko zmieniającego się świata technologii.

Głośnik

Dean Hutchinson

Sales Solutions Manager - Partnerstwa w Samsung

Dean ma ponad 10 lat doświadczenia w kupowaniu i dostawie w telekomunikacji i CE, koncentrując się na usługach B2B i sprzedaży w przedsiębiorstwach i firmach średniej klasy w ciągu ostatnich trzech lat.
Jego zakresem specjalizacji są eko-systemy urządzeń, partnerstwa i rozwiązania innych firm, takie jak system operacyjny, aplikacje i akcesoria.
Dean jest pasjonatem roli innowacji od idei do wdrożenia, znajdowania nowości i poprawy doświadczenia użytkownika.

Jacek Hughes

Dyrektor Sprzedaży, Symec

Jack od ponad 10 lat z powodzeniem realizuje cyfrowe projekty transformacyjne dla firm z wielu sektorów. Jest ekspertem w dziedzinie mobilności w przedsiębiorstwie, który współpracuje z klientami w celu projektowania i wdrażania rozwiązań, które znacznie poprawiają ich ogólną wydajność biznesową.

głośnik3

Szymon Wraith

Dyrektor Rozwiązań Technicznych, Symec

Simon ma silne doświadczenie techniczne z doświadczeniem w zakresie rozwiązań mobilnych, zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie, android enterprise, profesjonalnych usług i zarządzania produktami.
Od ponad 16 lat pomaga klientom w jak pełnie możliwości technologii. Wdrożył małe projekty, a także mobilne osiedla do 20000 urządzeń.
Simon jest pasjonatem ciągłego wprowadzania innowacji, znajdowania nowych sposobów rozwiązywania problemów oraz dostarczania wartości do istniejących systemów i procesów.

Przywieziony przez Symec we współpracy z Samsung