Oprogramowanie jest klejem, który łączy połączony biznes. Jest to oprogramowanie, które buduje mosty między różnymi urządzeniami i działami, ułatwia przepływ informacji i zapewnia większą wydajność.

Od aplikacji zwiększających produktywność na miarę po naszą własną platformę zarządzania , nasze rozwiązania programowe pomogą Ci zbudować prawdziwie połączony biznes.

Find the best solution for your business

Dzięki emm-MDM zarządzanie urządzeniami staje się proste i opłacalne.

Znajdź rozwiązanie, które ci odpowiada, dzięki aplikacjom na zamówienie, zaprojektowanym z myślą o wyjątkowych potrzebach Twojej firmy.

Jedno miejsce, z którego można zarządzać informacjami o całej nieruchomości biznesowej.

Aplikacja szkoleniowa na żywo z ekranowymi i dźwiękowymi przewodnikami użytkownika

Aplikacja, która dostarcza potrzebnych informacji na temat kondycji i wydajności całego urządzenia.

Najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do zarządzania usługami terenowymi w Internecie.

Eksperci ds. Mobilności przeszkoleni w zakresie udostępniania, zarządzania i obsługi urządzeń Android Enterprise.

Przeczytaj o naszych rozwiązaniach programowych

Zarządzanie IOT w magazynie

Internet rzeczy, czyli IoT, szybko stał się jednym z największych trendów w świecie IT przedsiębiorstwa w ciągu ostatnich kilku lat. Bez względu na to, w jakiej branży lub sektorze działają firmy, są szanse, że będą zastosowania tej technologii, które mogą zmienić sposób wykonywania codziennych zadań.

Czytaj więcej »

Jak Twoja firma może przejąć kontrolę nad rozrastania się danych

Mówi się, że każda firma jest teraz firmą cyfrową. Nawet najmniejsze firmy są obecnie w dużym stopniu zależne od urządzeń i aplikacji cyfrowych, podczas gdy w przypadku większych przedsiębiorstw nie da się obejść bez użycia smartfonów, tabletów i innych urządzeń, aby utrzymać pracowników w kontakcie z danymi i aplikacjami firmy przez cały czas.

Czytaj więcej »

Zebra Work Force Connect

Inżynierowie terenowi spędzają dużo czasu żonglując między urządzeniami, co wpływa na ich produktywność. Usprawnione przepływy pracy pomagają zespołowi pozostawać w bezproblemowej łączności, działać z niesamowitą wydajnością i skutecznością oraz wydłużać jakość obsługi klienta na zupełnie nowy poziom.

Czytaj więcej »