Elastyczne i efektywne narzędzia do zarządzania zadaniami, procesami i pracownikami.

Stworzona z myślą o firmach z pracownikami mobilnymi, nasza partnerska sieć narzędzi do zarządzania pracownikami mobilnymi łączy pracowników biurowych z pracownikami terenowymi w czasie rzeczywistym

Twórz, udostępniaj i zarządzaj listami kontrolnymi ze swoim zespołem

Nasze aplikacje listy kontrolnej są przeznaczone dla zespołów, umożliwiając tworzenie, dostosowywanie i dystrybucję list kontrolnych do dowolnej liczby użytkowników.

Twórz, sortuj, przestrzegaj

Nasze rozwiązanie jest wyjątkowe wśród aplikacji list kontrolnych oferujących funkcje klasy biznesowej do tworzenia list kontrolnych, gromadzenia danych i prowadzenia dokumentacji zgodnie z wymaganiami.

Wyznaczanie tras i planowanie

Niezależnie od potrzeb Twojej firmy mamy narzędzie do optymalizacji tras, które odpowiada Twoim potrzebom.

Zarządzanie wysyłkami

System zarządzania, wysyłania i przetwarzania zaprojektowany, aby zapewnić firmom zautomatyzowane, kompleksowe rozwiązanie w czasie rzeczywistym, oferujące niezbędne narzędzia do zarządzania działaniami w terenie w bardziej opłacalny i efektywny sposób

Śledzenie GPS

Korzystanie z zaawansowanych algorytmów w połączeniu ze sprawdzoną lokalizacją pojazdów i technologią mobilnej transmisji danych opracowaną specjalnie w celu obniżenia kosztów, uzyskania nowego poziomu kontroli i poprawy usług.

Połącz pracowników mobilnych z zapleczem w czasie rzeczywistym

Zapewnia pracownikom terenowym łatwy w obsłudze, intuicyjny przepływ pracy, dostępny na każdym obsługiwanym urządzeniu mobilnym. Wykorzystując logikę drzewa decyzyjnego do prowadzenia pracowników przez zadania, przepływ pracy dostosowuje się zgodnie z wprowadzonymi danymi.

Umów się na demo z naszymi ekspertami od oprogramowania, aby omówić korzyści, jakie oprogramowanie do zarządzania pracownikami mobilnymi może przynieść Twojej firmie.

Partnerzy oprogramowania do zarządzania usługami terenowymi

Studia przypadków oprogramowania do zarządzania usługami terenowymi