Co to jest rejestracja typu Zero-Touch?

Rejestracja typu Zero-Touch to usprawniony proces udostępniania urządzeń z systemem Android na potrzeby zarządzania przedsiębiorstwem. Przy pierwszym uruchomieniu urządzenia sprawdzają, czy przypisano im konfigurację korporacyjną. Jeśli tak, urządzenie inicjuje w pełni zarządzaną metodę udostępniania urządzenia i pobiera odpowiednią aplikację kontrolera zasad urządzeń, a następnie kończy konfigurację zarządzanego urządzenia.

Rejestracja typu Zero-Touch w systemie Android oferuje bezproblemową metodę wdrażania na firmowych urządzeniach z Androidem, dzięki czemu wdrażanie na dużą skalę jest szybkie, łatwe i bezpieczne dla organizacji, IT i pracowników. Zero-touch ułatwia konfigurację urządzeń w trybie online i wysyłanie ich z wymuszonym zarządzaniem, aby pracownicy mogli otworzyć pudełko i rozpocząć.

Firma Symec jest certyfikowanym sprzedawcą dla przedsiębiorstw i akredytowanym partnerem w zakresie rejestracji typu Zero Touch.

Mamy doświadczenie, którego potrzebujesz.

Czego będziesz potrzebować:

Kompatybilne urządzenie z Androidem Oreo (8.0) lub telefonem Pixel z Androidem Nougat (7.0), możemy je dla Ciebie pozyskać lub pracować z Twoją istniejącą posiadłością.

Dostawca usług zarządzania urządzeniami mobilnymi (EMM) obsługujący w pełni zarządzane urządzenia

Jak korzystać z rejestracji typu Zero-Touch

Rejestracją typu Zero-Touch w Twojej organizacji zarządzasz z portalu internetowego w przeglądarce internetowej. Nazywamy to portalem rejestracji typu Zero-Touch lub często po prostu portalem opisującym rejestrację typu Zero-Touch. Jako wybrany partner Zero Touch Enrollment, firma Symec będzie współpracować z Tobą, aby pomóc Ci wykonać następujące kroki:

Symec pozyskuje Twoje urządzenia

Symec to jeden z największych w Wielkiej Brytanii dostawców urządzeń z Androidem dla przedsiębiorstw.

Utwórz swoją konfigurację

Nasi w pełni wyszkoleni i doświadczeni specjaliści ds. Rejestracji Zero Touch w Androidzie skonfigurują Twoje zasady EMM (MDM) i mobilne.

Wdróż na swoje urządzenia

Ustaw domyślną konfigurację lub ręcznie zastosuj konfigurację do szeregu urządzeń

Rozmieścić.

Dla firm każdej wielkości

Przygotuj jednego nowego pracownika do pracy. Wdróż tysiące telefonów w biurach. Android może łatwo rejestrować urządzenia firmy na dużą skalę. Zawsze bezpiecznie, zawsze w ten sam sposób. Wybierz opcje wdrażania, od prostych kodów QR po najnowszą rejestrację typu Zero-Touch.

Dzięki rejestracji typu Zero-Touch Twój zespół IT może jednocześnie wdrożyć dowolną liczbę firmowych urządzeń. Dla pracowników oznacza to, że wystarczy włączyć zasilanie, aby rozpocząć. Wszystkie potrzebne aplikacje i konfiguracje będą dla nich gotowe.

Zero-Touch.

Zero kłopotów.

Odtwórz wideo