Wynajem wytrzymałego sprzętu na najbardziej ruchliwy okres w roku.

Nastąpił wzrost sprzedaży e-commerce, a zachowania klientów zmieniły się diametralnie w wyniku kryzysu COVID-19. Firmy poszukują dodatkowego sprzętu, który wesprze swoich pracowników, aby sprostać gwałtownemu wzrostowi sprzedaży i przygotować się na nadchodzący sezon wyprzedaży.
Planowanie szczytu popytu może być trudne i aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji, firmy inwestują w sprzęt IT, pracowników tymczasowych, a także różne inne aktywa biznesowe. Może to być niezwykle kosztowne, a tym bardziej związane z niepewnością związaną z COVID, ponieważ trudniej jest przewidzieć, kiedy popyt wzrośnie lub spadnie.

Elastyczność w zakresie skalowania operacji

Wynajem sprzętu odgrywa obecnie bardziej niż kiedykolwiek ważną rolę w magazynach, transporcie i logistyce oraz usługach terenowych. Oferta wynajmu krótkoterminowego oraz ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie umożliwiające skalowanie zdolności produkcyjnej zgodnie z zapotrzebowaniem. Możliwość szybkiego zakupu urządzeń, które są łatwe w obsłudze i skonfigurowane do konkretnych potrzeb, sprawia, że wdrażanie dodatkowego personelu jest szybkie i wydajne.

Minimalizuj kosztowne inwestycje długoterminowe, maksymalizując jednocześnie rentowność szczytowego popytu.

Firma Symec może oferować rozwiązania krótkoterminowego wynajmu zarówno nowych, jak i odnowionych przenośnych urządzeń podręcznych, skanerów, drukarek przenośnych i skanerów do noszenia na wiodących w branży warunkach handlowych.

Jeśli doświadczasz wzrostu sprzedaży lub potrzebujesz dodatkowego sprzętu na nadchodzący sezon, wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać szybką wycenę na komputery podręczne, skanery kodów kreskowych i drukarki.

Kluczowe korzyści

  • Szybka realizacja, dzięki czemu możesz zacząć działać w mgnieniu oka.
  • Ogromny wybór skanerów kodów kreskowych, drukarek i urządzeń podręcznych do wyboru.
  • Zarządzamy konfiguracją i dostawą do wielu lokalizacji.
  • Dostępne rozwiązania finansowe.

Posiadanie odpowiedniego sprzętu umożliwia bezproblemową obsługę klienta poprzez lepszą widoczność stanów magazynowych i lepszą komunikację między zespołami. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie urządzenia dla Twojej firmy. Wypełnij poniższy formularz, podając szczegóły swojego wymagania.