Łączność w czasie rzeczywistym dla aplikacji o krytycznym znaczeniu dla firmy

Ponieważ firmy nadal optymalizują operacje, szukają elastycznych urządzeń klasy korporacyjnej, które mogą być używane do wielu przepływów pracy. Te wytrzymałe tablety doskonale nadają się do sprzedaży detalicznej, sklepu spożywczego, bezpośredniej dostawy do sklepu, obsługi w terenie, transportu i logistyki.

EDA71

Seria tabletów Honeywell

Ich intuicyjna, nowoczesna konstrukcja ekranu dotykowego sprawia, że jest tak łatwy w użyciu jak tablet konsumencki ze wszystkimi zaletami profesjonalnego rozwiązania. Tablety oparte na platformie Mobility Edge zapewniają produktywność i niższy całkowity koszt posiadania dzięki wydłużonemu cyklowi życia i bezpieczeństwu.

Niezależnie od tego, czy jest to mała firma, czy przedsiębiorstwo, firma Symec we współpracy z firmą Honeywell sprawia, że tablety są łatwe do wdrożenia, łatwe w użyciu i łatwe do obsługi.

Wybierz poziom trwałości, rozmiar wyświetlacza, współczynnik kształtu, system operacyjny, moc obliczeniową i akcesoria. Dowiedz się, jak Symec może ci pomóc w wymaganiach.

Poproś o oddzwonienie

FEATURED DEVICES

Obraz EDA71

ScanPal EDA71

To jak szwajcarski scyzoryk®: wytrzymałych, korporacyjnych tabletów. 7-calowy tablet ScanPal™: EDA71 wyposaża operacje detaliczne, DSD, field service i T&L z elastycznym rozwiązaniem, które pasuje do szerokiej gamy przepływów pracy. Zapewnia moc obliczeniową, której potrzebują nowoczesne operacje, łączność w czasie rzeczywistym dla aplikacji o krytycznym znaczeniu dla firmy oraz niezawodność, wsparcie i ochronę na poziomie przedsiębiorstwa.

R10 obraz

RT10 Wytrzymały 10-calowy tablet

Wytrzymały tablet Honeywell RT10A został zaprojektowany z myślą o szybkim przyjęciu użytkownika, zminimalizowaniu tk i zoptymalizowanym zarządzaniu urządzeniami. Niezależnie od tego, czy jesteś przełożonym, pracownikiem sklepu, menedżerem czy pracownikiem utrzymania ruchu, RT10A jest gotowy, aby dopasować się do codziennego przepływu pracy.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Honeywell.