SKANERY KODÓW KRESKOWYCH

Stworzony do wykonania zadania, które jest w zasięgu ręki

Ręczne skanery kodów kreskowych Honeywell umożliwiają intuicyjne skanowanie kodów kreskowych w rzeczywistych warunkach – nawet niskiej jakości i uszkodzonych kodów kreskowych. Od gotowych do sprzedaży detalicznej skanerów o wysokiej intensywności skanowania po wytrzymałe, gumowane skanery do magazynów i centrów dystrybucyjnych , honeywell produkuje rozwiązania skanujące z myślą o konkretnych wyzwaniach i środowiskach pracy.

obraz skanera

Honeywell ułatwia skanowanie kodów kreskowych

Dlatego czytniki kodów kreskowych Honeywell są wyposażone w wiodącą w branży wydajność skanowania, dzięki czemu nawet najtrudniejsze do odczytania kody kreskowe wyglądają dobrze. Wybór skanera jest o tym, jak będzie korzystać ze skanera, a jakie funkcje, których potrzebujesz, ułatwią proces decyzyjny. Rozważasz pytania, takie jak:

  • Gdzie będzie używany skaner?
  • Jakie jest środowisko, w którym skaner będzie używany (np. regulacja temperatury, kurz lub wilgoć, upuszczony lub uderzony)?
  • Jak często skaner będzie używany?
  • Jaka jest odległość i oświetlenie do skanowania etykiet?

Niezależnie od tego, czy jest to mała firma, czy przedsiębiorstwo, firma Symec we współpracy z firmą Honeywell sprawia, że komputery przenośne są łatwe do wdrożenia, łatwe w użyciu i łatwe do obsługi.

Wybierz poziom trwałości, rozmiar wyświetlacza, współczynnik kształtu, system operacyjny, moc obliczeniową i akcesoria. Dowiedz się, jak Symec może ci pomóc w wymaganiach.

Poproś o oddzwonienie

scanner image standard

Skanery ogólnego obowiązku

To tylko rozwiązanie, którego małe i średnie firmy potrzebują do codziennej działalności. Dostajesz to i więcej dzięki skanerom ręcznym Honeywell.

Te ogólne skanery cła są łatwe w użyciu – tak łatwe, w rzeczywistości, że nie jest wymagana konfiguracja ani szkolenie. Są idealnym rozwiązaniem do skanowania zapasów i zasobów.

Skanery przemysłowe i seria Granit™

Zaprojektowane z myślą o długotrwałej trwałości skanery kodów kreskowych Honeywell Granit zapewniają doskonałą trwałość i niezawodność, niezależnie od środowiska. Od trudnych zastosowań w trudnych lokalizacjach po skanowanie na dużą skalę w szybkich ustawieniach , skanery przemysłowe Honeywell optymalizuje krytyczne przepływy pracy związane z gromadzeniem danych. Operatorzy mogą z łatwością skanować palety z dużej odległości bez opuszczania wózka widłowego dzięki tym samym, które są używane w naszych komputerach mobilnych.

Zapewnienie wyboru odpowiedniego skanera kodów kreskowych dla aplikacji jest niezbędne do uzyskania doskonałego zwrotu z inwestycji i obniżenia całkowitego kosztu posiadania. Wybieraj spośród laserowych, liniowych i ręcznych skanerów kodów kreskowych honeywell.

granitowy skaner przemysłowy
Skanery głośnomówiące

Skanery głośnomówiące

Uwolnij ręce swoich pracowników, aby zwiększyć wydajność i łatwość skanowania dzięki zestawom głośnomówiącym honeywell do obsługi skanerów prezentacyjnych. Nasze skanery laserowe i imagery obszarowe bez użycia rąk są wyposażone w szereg technologii skanowania kodów kreskowych – od skanowania wielokierunkowego po skanowanie 1D i 2D – aby sprostać specyficznym potrzebom Twojej firmy.

Skanery kieszonkowe

Tradycyjne skanery w kształcie pistoletu nie zawsze są najlepsze dla pracowników o wysokiej sprawności ruchomej. Dlatego firma Honeywell opracowała rodzinę kieszonkowych skanerów kodów kreskowych. Są partnerami zwiększającymi produktywność w zakresie zastosowań w handlu detalicznym, opiece zdrowotnej, usługach terenowych i innych.

Zaprojektowane tak, aby łatwo zmieścić się w dłoni, te kieszonkowe skanery kodów kreskowych 1D i 2D wyposażają pracowników w wykonywanie zadań związanych z gromadzeniem danych, z większą wydajnością, bezpieczeństwem i zwinnością niż kiedykolwiek wcześniej. Urządzenia te są również wytrzymałe. Są one gotowe do pracy z Bluetooth® bezprzewodowej technologii dla swobody ruchu do 100 m (328 stóp) od urządzenia hosta.

pocket scanner image
Skaner medyczny

Skanery dla służby zdrowia

Od przyjęć pacjentów do nocnego punktu opieki do apteki, każdy dział w szpitalu ma unikalne wymagania dotyczące medycznych kodów kreskowych. Skanery ręczne honeywell mogą pomóc w zadaniach odpornych na błędy, takich jak identyfikacja pacjenta podczas przyjęć lub przed zabiegami, dostarczanie leków lub posiłków lub podczas zbierania próbek. Te wysokowydajne skanery dla służby zdrowia mogą odczytywać uszkodzone kody kreskowe o niskiej jakości, eliminując zmarnowane sekundy z każdego skanowania i zwiększając produktywność.

Skanery do noszenia

Skanery kodów kreskowych w kształcie pistoletu nie zawsze są najlepsze, szczególnie dla pracowników mobilnych. Dlatego firma Honeywell opracowała lekkie i trwałe rozwiązania skanujące, które są wygodne w noszeniu.

Te skanery pierścieniowe są łatwe w noszeniu i obsłudze. Są one szczególnie przydatne dla pracowników mobilnych, którzy muszą skanować kody kreskowe, a jednocześnie zachowują swobodę obu rąk , na przykład do skanowania i przenoszenia pudełek w magazynie. Technologia bezprzewodowa Bluetooth® zapewnia swobodę ruchu z komputera-hosta.

obraz skanera do noszenia

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Honeywell.