SKANERY KODÓW KRESKOWYCH

Zbudowany do zadań pod ręką

Ręczne skanery kodów kreskowych Honeywell zapewniają intuicyjne skanowanie kodów kreskowych znalezionych w rzeczywistych środowiskach — nawet kodów kreskowych niskiej jakości i uszkodzonych. Od gotowych do sprzedaży detalicznej skanerów o wysokiej intensywności skanowania po wytrzymałe, pokryte gumą skanery do magazynów i centrów dystrybucji, Honeywell produkuje rozwiązania do skanowania z myślą o konkretnych wyzwaniach i środowiskach pracy.

scanner image

Honeywell ułatwia skanowanie kodów kreskowych

Właśnie dlatego czytniki kodów kreskowych Honeywell są typu plug and play z wiodącą w branży wydajnością skanowania, dzięki czemu nawet najtrudniejsze do odczytania kody kreskowe wyglądają dobrze. Wybór skanera zależy od tego, w jaki sposób będziesz go używać i jakich funkcji potrzebujesz, aby ułatwić proces podejmowania decyzji. Zastanawiasz się nad pytaniami takimi jak:

  • Gdzie będzie używany skaner?
  • Jakie jest środowisko, w którym skaner będzie używany (np. kontrolowana temperatura, kurz lub wilgoć, upuszczony lub uderzony)?
  • Jak często skaner będzie używany?
  • Jaka jest odległość i oświetlenie do skanowania etykiet?

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest małą firmą, czy przedsiębiorstwem, Symec we współpracy z Honeywell sprawia, że urządzenia są łatwe we wdrażaniu, obsłudze i obsłudze.

Wybierz poziom trwałości, rozmiar wyświetlacza, współczynnik kształtu, system operacyjny, moc obliczeniową i akcesoria. Dowiedz się, jak Symec może ci pomóc w wymaganiach.

Poproś o oddzwonienie

Skanery ogólnego przeznaczenia

Właśnie takiego rozwiązania potrzebują małe i średnie firmy w swojej codziennej działalności. To i więcej zyskujesz dzięki ręcznym skanerom firmy Honeywell do zastosowań ogólnych.

Te skanery ogólnego zastosowania są łatwe w użyciu – tak łatwe, że nie jest wymagana żadna konfiguracja ani szkolenie. Są idealnym rozwiązaniem do skanowania do śledzenia zapasów i zasobów.

Skanery przemysłowe i seria Granit™

Zbudowane z myślą o długotrwałej trwałości, skanery kodów kreskowych Honeywell Granit zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność, bez względu na środowisko. Skanery przemysłowe Honeywell optymalizują przepływy pracy związane z gromadzeniem danych o znaczeniu krytycznym, od trudnych zastosowań w trudnych lokalizacjach po skanowanie o dużej objętości w szybkich ustawieniach. A operatorzy mogą z łatwością skanować palety z dużych odległości bez wychodzenia z wózka widłowego, dzięki tym samym skanerom dalekiego zasięgu, które są używane w naszych komputerach mobilnych.


Zagwarantowanie, że wybierzesz właściwy skaner kodów kreskowych do swoich zastosowań, jest niezbędne do uzyskania doskonałego zwrotu z inwestycji i obniżenia całkowitego kosztu posiadania. Wybieraj spośród ręcznych, przemysłowych skanerów kodów kreskowych firmy Honeywell z laserowym, liniowym obrazem i obrazem powierzchniowym.

granit industrial scanner
Handsfree scanners

Skanery bez użycia rąk

Uwolnij ręce swoich pracowników, aby uzyskać większą wydajność i łatwość skanowania dzięki bezdotykowym skanerom prezentacyjnym firmy Honeywell. Nasze bezdotykowe skanery laserowe i urządzenia do obrazowania obszarów są wyposażone w szereg technologii skanowania kodów kreskowych — od skanowania wielokierunkowego po skanowanie 1D i 2D — aby sprostać konkretnym potrzebom Twojej firmy.

Skanery kieszonkowe

Tradycyjne skanery w kształcie pistoletu nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem dla bardzo mobilnych pracowników. Dlatego firma Honeywell opracowała rodzinę kieszonkowych skanerów kodów kreskowych. Są partnerami zwiększającymi produktywność w zastosowaniach w handlu detalicznym, opiece zdrowotnej, usługach terenowych i nie tylko.

Zaprojektowane tak, aby z łatwością mieściły się w dłoni, te kieszonkowe skanery kodów kreskowych 1D i 2D umożliwiają pracownikom wykonywanie zadań związanych z gromadzeniem danych z większą wydajnością, bezpieczeństwem i sprawnością niż kiedykolwiek wcześniej. Te urządzenia są również wytrzymałe. Są gotowe do pracy dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth®, która zapewnia swobodę poruszania się w odległości do 100 m (328 stóp) od urządzenia hosta.
Healthcare scanner

Skanery medyczne

Od przyjmowania pacjentów przez przyłóżkowe punkty opieki po aptekę, każdy oddział w Twoim szpitalu ma unikalne wymagania dotyczące medycznych kodów kreskowych. Ręczne skanery Honeywell dla służby zdrowia mogą pomóc w zabezpieczeniu przed błędami zadań, takich jak identyfikacja pacjenta podczas przyjęcia lub przed zabiegiem, dostarczanie leków lub posiłków lub podczas pobierania próbek. Te wysokowydajne skanery medyczne mogą odczytywać uszkodzone i niskiej jakości kody kreskowe, eliminując zmarnowane sekundy na skanowanie i zwiększając produktywność.

Skanery do noszenia

Skanery kodów kreskowych w kształcie pistoletu nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza dla bardzo mobilnych pracowników. Dlatego firma Honeywell opracowała lekkie i trwałe rozwiązania do skanowania, które są wygodne w noszeniu.

Te skanery pierścieniowe są łatwe w noszeniu i użytkowaniu. Są szczególnie przydatne dla pracowników mobilnych, którzy muszą skanować kody kreskowe, a jednocześnie mieć wolne obie ręce – na przykład do skanowania i przenoszenia pudeł w magazynie. Technologia bezprzewodowa Bluetooth® zapewnia swobodę ruchu z komputera hosta.
wearable scanner image

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co partnerstwo Symec i Honeywell może dla Ciebie zrobić.