Z ponad 5 miliardów urządzeń podłączonych w ciągu najbliższych 3 lat widzimy rewolucję informacyjną, jak nigdy dotąd.

Pozwól Symec pomóc Ci połączyć firmę, aby zmaksymalizować produktywność, obniżyć koszty i poprawić wydajność dziś, jutro i pojutrze.

Niezależnie od tego, czy masz pracowników terenowych rozmieszczonych w całym kraju, czy elastycznych pracowników, którzy pracują w domu, jedno pozostaje takie samo – Twój zespół potrzebuje odpowiednich narzędzi i procesów, aby pracować wydajnie.

Znajdź najlepsze usługi dla swojej firmy

Osiągnij pełny potencjał swojej inwestycji, wykorzystując szeroki zakres usług zarządzanych.

Certyfikowane usługi naprawy i wsparcia sprzętu

Ujednolicone platformy stworzone do zarządzania wszystkimi fizycznymi zasobami w przedsiębiorstwie

Najnowsze studia przypadków

Najnowsze zasoby

Zarządzanie IOT w magazynie

Internet rzeczy, czyli IoT, szybko stał się jednym z największych trendów w świecie IT przedsiębiorstwa w ciągu ostatnich kilku lat. Bez względu na to, w jakiej branży lub sektorze działają firmy, są szanse, że będą zastosowania tej technologii, które mogą zmienić sposób wykonywania codziennych zadań.

Czytaj więcej »

Jak Twoja firma może przejąć kontrolę nad rozrastania się danych

Mówi się, że każda firma jest teraz firmą cyfrową. Nawet najmniejsze firmy są obecnie w dużym stopniu zależne od urządzeń i aplikacji cyfrowych, podczas gdy w przypadku większych przedsiębiorstw nie da się obejść bez użycia smartfonów, tabletów i innych urządzeń, aby utrzymać pracowników w kontakcie z danymi i aplikacjami firmy przez cały czas.

Czytaj więcej »