Dzisiejsze firmy korzystają z większej liczby urządzeń mobilnych niż kiedykolwiek wcześniej. Ale może to stanowić wyzwanie, jeśli chodzi o toczenia tych elementów do swoich pracowników. Zapewnienie prawidłowej konfiguracji każdego urządzenia może być niezwykle kosztownym i czasochłonnym procesem, a wszelkie błędy mogą prowadzić do kosztownych opóźnień i wpływać na produktywność, jeśli użytkownicy nie mają dostępu do potrzebnego im sprzętu.

Usługi przed wdrożeniem

W związku z tym Symec oferuje szereg usług przejściowych i przed wdrożeniem, aby poświęcić czas i kłopotów z tych działań. Niezależnie od tego, czy wyposażasz swój zespół w smartfony, tablety, urządzenia POS, skanery czy jakikolwiek inny element, możemy pomóc zapewnić spójność w całej posiadłości mobilnej i zapewnić gotowość do wdrożenia twoich przedmiotów, gdy tylko je otrzymasz.

Od zapewnienia, że wybierasz odpowiedni sprzęt, po konfigurację zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie, a także specjalistyczne wsparcie techniczne i szkolenia dla użytkowników — mamy technologie i wiedzę fachową, których potrzebujesz, aby każdy projekt mobilny, migracja lub uaktualnienie, był sukcesem.

Konfiguracja zarządzania operacyjnego

Sednem tego jest nasz proces konfigurowania zarządzania operacyjnego, który poprowadzi Cię przez szereg kluczowych działań mających na celu pomóc Ci rozpocząć i uruchomić tak szybko i sprawnie, jak to możliwe.

W fazie przed wdrożeniem funkcje obejmują:

  • Doradztwo
  • Złota konstrukcja
  • Obsługa adopcji użytkowników
  • Zarządzanie projektami
  • Usługi techniczne

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc w wdrożeniu dowolnego rozwiązania mobilnego, skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów już dziś.