Nasza najnowocześniejsza aplikacja do zarządzania zasobami to elastyczna platforma zarządzania zasobami w chmurze dla wszystkich typów zasobów – skalowalna od jednego zasobu do dziesiątek tysięcy iw pełni możliwa do wdrożenia na dowolnym urządzeniu.

Oprogramowanie Plug-and-Play. W pełni konfigurowalne przez użytkownika i łatwe w utrzymaniu.

Od samego początku nasze oprogramowanie do zarządzania zasobami zostało zaprojektowane z myślą o elastyczności. Łatwy w użyciu, prosty w konfiguracji, z niezawodnością kuloodporną.

Możemy zaoferować rozwiązania na zamówienie lub wstępnie zdefiniowane rozwiązania branżowe, które są elastyczne, regulowane i konfigurowalne. Zapewnia maksymalną wartość, szybki zwrot z inwestycji i niezrównany całkowity koszt posiadania.

Dostępne na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu

Nasze rozwiązanie do zarządzania zasobami może być używane na dowolnym komputerze stacjonarnym, tablecie lub smartfonie. Rozumiemy potrzebę, aby dane były dostępne i użyteczne, jednak wszędzie tam, gdzie potrzebują ich pracownicy, zapewniając zwiększoną produktywność, niezawodne zarządzanie i widoczną zgodność z kontaktami.

Sprzątanie ulic

Niezrównana elastyczność

Po wyjęciu z pudełka

Dowolny typ zasobu

Bezkonkurencyjny TCO

Zarezerwuj demo z naszymi ekspertami od oprogramowania, aby omówić, w jaki sposób nasze oprogramowanie do zarządzania zasobami może przynieść korzyści Twojej firmie.